Autobusem na AnnaFest 2017

Jednodenní zájezd na festival piva v Německém Forchheimu kousek od Norimberka. 152 ročník! Celý festival je situován do zalesněného kopce kousek nad městem, kde si můžete dát pivo z pivních sklepů vytesaných přímo do skály. Tradicí je pití z keramických tupláků. Cena jízdenky je 550,- Odjezd od KMP v 8:30 návrat z Forchheimu v nočních hodinách. Ranní nákup lahváčů v KMP možný :-D Prodej jízdenek na baru od středy 13.6.2017

Narozeninový ples KMP 25.3.2017

KMP pořádá i čtvrtý ples! KMP bude slavit své sedmé! narozeniny. Vše je stejné, jako na ostatních plesech...jen Vás čeká půlnoční překvapení!

Zde můžete rezervovat svá místa.

Na čtvrtém plese KMP roku 2017 zahraje opět vaše oblíbená kapela The Shower.

Podmínky jsou stejné jako každý rok. Zakoupíte si vstupenku za 250,- a vyberete si (při převzetí vstupenky v KMP), zda u vchodu na ples obdržíte pamětní sklo 0,3l nebo 0,5l. Z Vašeho skla budete ochutnávat celý večer. Velikosti nelze měnit. V nabídce bude 18 druhů piv, která patří během roku v KMP k těm nejoblíbenějším. Seznam piv zveřejníme 14dní před plesem.

Večer je proložen pivními soutěžemi a tombolou. Moderátor nebude nikdo jiný než Ervín Schulz, který nechyběl na jediném plese KMP.

V případě dotazů volejte 774 790 979, pište na info@klubmalychpivovaru.cz nebo se za námi stavte v KMP :-)

Detail akce »

Podzimní čtvrteční odpoledne se sládky

Čtvrtky se sládky a majiteli pivovarů!!
Od 15.9. až do 8.12. se budou v KMP vždy od 16:00 konat setkání se sládky a majiteli pivovarů. Na čepu budou převážně piva z jejich výroby, k tomu přednáška a volná diskuse. Vstup zdarma, ale je třeba si místa včas zarezervovat, máme málo židlí:-)
15.9. Knížecí pivovar Plasy
22.9. Radouš Šťáhlavy
29.9. U Lenocha Plzeň-Újezd
6.10. Permon Sokolov
13.10. Rezek Zásada
20.10. Chříč
27.10. Zámecký pivovar Chyše
3.11. Bad Flash
10.11. Hastrman Velký Rybník

17.11. státní svátek :-)

24.11. Chýně

Dýšinské pivní slavnosti 2016

Klub malých pivovarů a obec Dýšina pořádají opět pivní slavnosti v Dýšině na návsi. Poslední sobotu v srpnu tak na jednom místě můžete ochutnávat piva z dvacítky malých pivovárků, k tomu si dát občerstvení od Krakonošů, KMP a Café Maxim! Akce začíná oficiálně ve 12:00, ale kdo by měl žízeň již v pátek večer a podvečer, může se zúčastnit tradiční předpitné:-) O kulturní program se postupně postarají Heligonkář, Chrástecký lidový soubor, taneční soubor z Dýšiny, Tabasker, Cheers a Medium. Přestávky mezi kapelami vyplníme pivními soutěžemi. Takže zatím ahoj a přijďte podpořit naše heslo: Šetři vodu, dej si pivo!

Zájezd na Annafest

Již potřetí vyrážíme na AnnaFest do Forchheimu nedaleko od Norimberka. Letošní termín je sobota 30.7. s odjezdem v 9:00 od KMP a návratem kolem jedné ranní.

AnnaFest patří mezi nejstarší pivní festivaly v Německu. Je pořádán na zalesněném kopci nedaleko centra. Piva jsou čepována přímo z historických pivních sklepů vytesaných do skály. Klasické pivo dostanete v keramických tuplácích. Sedět pak můžete na prostorných zahrádkách, poslouchat živou muziku (3x Stage) a vychutnávat bavorské speciality.

Jedeme zájezdovým autobusem pro 69 lidí....součástí busu je WC a otvírák na lahváče.

Cena zpáteční jízdenky 550,-.